Haberler

Çoklu Küpe Kombini Nasıl Yapılır?

Çoklu Küpe Kombini Nasıl Yapılır

Çoklu küpe kombinleri kendinize has bir imaj oluşturmanızı ve her daim şık görünmenizi sağlar. Tek bir küpe takmak size yeterli geliyorsa kulağınızın tek bir noktasını deldirebilirsiniz. Ancak çoklu küpe kombinleri her zaman cazibesiyle sizi etkilemeyi başarıyorsa en azından birkaç deliğe daha ihtiyacınız vardır.

Kendi zevkinize göre kulağınızın farklı noktalarını deldirebilirsiniz. Birinci, ikinci ve üçüncü loblar; sarmal alan küpe için sıklıkla tercih edilir. Ayrıca tragus ve anti tragus kısımları da delme için kullanılır. Loblarda kıkırdak doku olmadığı için en acısız şekilde kulak deldirme işlemini yaptırabilirsiniz. Ancak diğer kısımlarda bir nebze canınız yanabilir. Çoklu küpe kombinleri yapmak ve bu süreçte sorun yaşamamak için her zaman steril bir ortamda deldirme işlemini yapmalısınız.

Küpe çeşitleri arasında yüzlerce model seçeneği vardır. Sallantılı, halka gibi modellerin yanı sıra minimal tasarımları da keyifle kullanabilirsiniz. Taşlı tasarımlar da pek çok kişinin gözdesidir. Ayrıca çoklu küpe kombinleri için farklı renk seçenekleri de vardır. Çoklu küpe seti hem günlük kullanım hem de özel günler için tercih edilebilir. Bu nedenle her ortamda size eşlik edecek farklı modelleri mutlaka koleksiyonunuza eklemelisiniz. Küpe seti oluştururken kendi zevkinizi, trendleri dikkate alabilirsiniz. Ayrıca kıyafet seçimlerinize göre de çoklu küpe kombinleri oluşturabilirsiniz.

Çoklu Küpe Kombinleri için Farklı Alternatifler

Çoklu küpe kombinleri için en popüler olanlar arasında halka, sallantılı gibi farklı alternatifler vardır. Klasik halka tasarımlar son zamanlarda yerini zarif detaylara sahip modellere bırakmıştır. Halkanın girintili çıkıntılı tasarımlara sahip olması, çift halka detayına sahip tasarımların varlığı ile tarzınızı, zamanın trendlerine uygun hale getirebilirsiniz.

Çoklu küpe kombinleri arasında geometrik şekiller taşıyan farklı tasarımlar da vardır. Ayrıca sallantılı, taşlı tasarımlar da kulaklarınızda bir sanat oluşturmanızı sağlar. Çoklu küpe kombinleri içerisinde gümüş gri ve altın gibi renk seçenekleri bulunur. Ayrıca pirinç kaplama ve altın kaplama, çelik küpe gibi alternatifler de şık bir görüntü elde etmek isteyenlere her zaman göz kırpar.

Çoklu küpe kombinleri yaparken farklı şekillere sahip tasarımları bir araya getirebilirsiniz. Sadece halka ya da taşlı küpelere kulaklarınızda yer verebileceğiniz gibi başta halka sonrasında taşlı bir model tercih edebilirsiniz. Orantılı bir görüntü elde etmek için büyükten küçüğe doğru sıralama yapabilirsiniz.

Çoklu küpe modelleri iki ya da daha fazla sayıda olabilir. Bir kulağınızda tek bir küpe takabilir diğerinde çoklu kombin oluşturabilirsiniz. Küpe modelleri ne kadar kaliteli ise o kadar konforlu bir kullanım olanağı sunar. Bien Jewelry kalitesine sahip ürünlerle hem çoklu kombinler yapabilir hem de sağlıklı bir kullanım olanağı elde edebilirsiniz.

Sallantılı Çoklu Küpe Kombinleri

Çoklu küpe kombinleri yapmak istiyorsanız sallantılı modeller de ideal bir seçenek olabilir. Bir zincirin ucunda sallanan ve ucunda taş bulunan bir model ya da iç içe geçmiş kalın zincir şeklinde bir tasarım, şık bir seçenek olarak tercih edilebilir. Taşlı çoklu küpe kombinleri daha çok özel davetlerde ya da ofis giyiminde kullanıma uygundur. Ancak düz inen zincirlerin yer aldığı bir tasarım, günlük kullanım için uygun bir seçenektir.

Çoklu halka küpe seti kullanarak, kulağınızın farklı noktalarına aynı modelin değişik ebatlarda olanlarını takabilirsiniz. Aynı modelden birden fazla kullanabileceğiniz gibi farklı halka küpe çeşitlerini kombinleme şansınız da vardır. Çoklu halka küpe kombini yaparken sarı ve gümüş gri renge sahip tasarımları bir arada kullanabilirsiniz. Ayrıca tek bir rengi hâkim kılmak da mümkündür.

Çoklu küpe kombinleri yaparken tek bir renk tercih etseniz bile sadece bir adet renkli parçayı da kombine dâhil edebilirsiniz. Böylece sadeliğin içine şık bir parıltı ekleme şansınız olur. Çoklu küpe kombinleri yaparken seçtiğiniz diğer aksesuarlarla da uyumlu bir görüntü yakalayabilirsiniz. Zincir küpelere eşlik eden şık kolyeler, saç aksesuarları, hızmalar ile zengin bir görüntü elde edersiniz.

Kıyafet Seçimine Uygun Çoklu Küpe Kombinleri

Çoklu bir kombin oluşturmak istediğiniz zaman kafanızda pek çok fikir belirir. Pek çok kişinin fikirlerini şekillendiren önemli bir unsur kıyafettir. Kıyafet rengi, tasarımı gibi farklı ayrıntılara göre şık bir kombin meydana getirebilirsiniz.

Çoklu küpe kombinleri oluştururken kıyafetin farklı detaylarını göz önünde bulundurmalısınız. Spor kıyafetlerle halka ve sallantılı modellerden oluşan bir kombin iyi bir seçenektir. Blazer ceket, kot pantolon ve stiletto ayakkabı üçlüsüne; halka tasarımlardan oluşan çoklu küpe kombinleri, en iyi şekilde eşlik eder. Bir gece elbisesinin üzerinde ise taş detayı bulunan çoklu altın küpe kullanabilirsiniz.

Gömlek, pantolon, takım elbise kombinleri, kalın zincir küpe tasarımları ile bir hayli yakışır. Ayrıca tişört, şort gibi basic kıyafetlerle de gösterişli bir detay elde etmek için böyle modelleri tercih edebilirsiniz. Çoklu küpe kombinleri şapka, fular gibi aksesuarla beraber kullanılabilir. Spor şapka ya da yazlık hasır bir model altında küpeleriniz, kolayca dikkat çeker. Boynunuzda yer alan fuların zarafeti, taşlı bir küpe ile perçinlenebilir.

Çok sayıda alternatif ve sizin sınırsız hayal gücünüz ile her zaman tarz görüneceğiniz bir kombin elde edebilirsiniz. Kalitesiyle bilinen markamıza ait ürünleri tercih ettiğiniz takdirde küpeleriniz, her zaman ilk günkü kadar şık görünür. Kargo ücretsiz avantajından yararlanarak istediğiniz herhangi bir modele hızlı ve ekonomik bir şekilde sahip olabilirsiniz.